2 Kasım 2011 Çarşamba

Merak Ediyorum Neden # 1  Bu ürün Loreal Excellence boyaların içinden çıkan boya sonrası bakım kremi.Tahminimce bu ürünü çoğumuz bir şekilde denemişizdir.Kimimiz kendi saçını boyadığında,kimimiz ise banyo sırasında saç kremimizin bittiği farkına varıp bari şunu kullanayım deyip kullandığımız (ki bu krem annemizin saç boyasından çıkmıştır) veya çeşitli olaylar arkasından denemiştir :) Kullandıktan sonra saçları yumuşacık yapan bu krem için "Ya bu krem pek şahane neden bunun büyük boyunu üretip satmıyorlar ki,ne güzel para kazanırlar bundan." yorumunu yapmak kaçınılmaz olmuştur :) Hakikaten neden büyük boyunu üretip satmıyorlar ki ? :)

Peki siz bu kremi deneyenlerden misiniz? Denediyseniz eğer,bu yorumu siz de yaptınız mı?

8 yorum:

 1. evet katılıyorum. sadece bu değil bütün boyalardan çıkan kremler muhteşem oluyorlar :D

  YanıtlaSil
 2. 20.üyen olarak ilk yorumum ben de hep merak etmişimdir :)

  YanıtlaSil
 3. @dofa, ben bir de loreal preference serisinin kremini denemiştim o sadece saç rengini korumaya yönelikti,hiç böyle yumuşatmıyordu :) bu gerçekten süper :D

  @Kepslok,haklıyız ama dimi :) üretsinler biz de alalım güzel saçlara sahip olalım ;)20 candır,iyi ki geldin ;)

  YanıtlaSil
 4. tamamen pazarlama stratejisi. Sırf bu ürün yüzünden Loreal boya alıyor annem mesela, biz de işe yarıyor yani en azndan:)

  YanıtlaSil
 5. aaaaaa ne güzel post olmus, valla üstüne basmissin : )
  Bende daha yeni kendime yine sac boyasi aldim, aslinda henüz almiyacaktim, ama bir baktim bu kücük sac creminden ekstradan bir tane üstünede yapistirmislar hediye olarak, hemen kaptim valla : )
  Parasi neyse veririz degilmi yani, niye satmiyorlarki harbice?! Birde süperrrr kokuyor : )

  YanıtlaSil
 6. @Tia Maria, evet doğru söylüyorsun ama herkes saçını boyamıyor yani bu sefer de hedef kitle az oluyor :) ama dediğin gibi boya alırken tercih sebebi olabiliyor :)

  @vivacım, dimi ama büyük boyunu istiyoruz,her yerde faydalanalım istiyoruz,yapın alıcaz,işte o kadar :) evet çok da güzel kokuyor,huzur veren bir gül kokusu oh miss ;)

  YanıtlaSil
 7. Kesinlikle sana katılıyorum. Ben babaneminkileri biriktiriyorum kullanmak için :)

  YanıtlaSil
 8. Life by Bambinoss sen yine şanslıymışsın,bana annemden fırsat kalmıyor ;)

  YanıtlaSil

Sende yaz yaz yaz,buraya yaz bütün söylemek istediklerini :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...